Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008BC-33-25E-47.000000T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 47.0000MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.8661 |
| 200+ | $0.3352 |
| 500+ | $0.3235 |
| 1000+ | $0.3178 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.5V |
| Type | XO (Standard) |
| Standaard pakketje | 3,000 |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serie | SiT8008B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | HCMOS, LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 47MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 47MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.2mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |




MEMS OSC XO 66.6667MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 29.4989MHZ H/LVCMOS
OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 80.0000MHZ LVCMOS
OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 33.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 47.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 47.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 33.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 33.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS
MEMS OSC XO 29.4989MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS
OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2024/06/19
2025/08/1
2025/01/17
2024/01/20
SIT8008BC-33-25E-47.000000TSiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|