Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008BC-33-33E-100.000000T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.5932 |
| 200+ | $0.2292 |
| 500+ | $0.2219 |
| 1000+ | $0.2176 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Standaard pakketje | 3,000 |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serie | SiT8008B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | HCMOS, LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 100MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 100MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |




OSC MEMS 12.2880MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD
MEMS OSC XO 11.2896MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 1.8432MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 12.2880MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 1.8432MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 1.8432MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 11.2890MHZ HCMOS SMD
OSC MEMS 108.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS
MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS
MEMS OSC XO 1.0000MHZ HCMOS SMD
OSC MEMS 1.8432MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 108.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 1.8432MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 108.0000MHZ H/LVCMOS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/02/6
2025/02/11
2025/01/26
2024/06/14
SIT8008BC-33-33E-100.000000TSiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|