Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008BC-83-33E-11.05920T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.6049 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | MEMS (Silicon) |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SiT8008B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | LVCMOS |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 11.0592MHz |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |




MEMS OSC XO 14.7456MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 107.9000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 12.2880MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 13.36800MHZ H/LV-CMO
MEMS OSC XO 12.2888MHZ H/LVCMOS
OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS
MEMS OSC XO 14.7000MHZ HCMOS SMD
OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 14.7400MHZ HCMOS SMD
OSC MEMS 107.9000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 11.0592MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 107.9000MHZ H/LVCMOS
OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
SIT8008BC-83-33E-11.05920TSiTIME |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|