Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008BC-83-33E-16.00000T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.6049 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | MEMS (Silicon) |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SiT8008B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | LVCMOS |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 16MHz |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |




MEMS OSC XO 16.6667MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 16.3840MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 14.7456MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 14.7400MHZ HCMOS SMD
OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 16.6667MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 16.3840MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 16.6667MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 19.5000MHZ HCMOS SMD
OSC MEMS 16.3840MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 16.6667MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 16.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 16.6667MHZ LVCMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2024/12/30
2025/02/11
2025/02/20
2025/02/23
SIT8008BC-83-33E-16.00000TSiTIME |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|