Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008BC-83-33E-25.000000T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 3000+ | $0.565 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Standaard pakketje | 3,000 |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SiT8008B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | HCMOS, LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 25MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 25MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |




OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 21.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 3.6864MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 22.1184MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 3.6864MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 26.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 22.1184MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 21.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 22.1184MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 30.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 26.0000MHZ H/LV-CMOS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
SIT8008BC-83-33E-25.000000TSiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|