Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008BC-83-33E-40.00000T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.6049 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | MEMS (Silicon) |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SiT8008B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | LVCMOS |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 40MHz |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |




OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 33.3333MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 33.3333MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 55.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 33.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 55.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 33.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 55.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 4.0000MHZ HCMOS
MEMS OSC XO 33.3330MHZ HCMOS
MEMS OSC XO 50.0000MHZ HCMOS
OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
SIT8008BC-83-33E-40.00000TSiTIME |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|