Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008BC-83-33E-66.666700T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 66.6667MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.8792 |
| 200+ | $0.3405 |
| 500+ | $0.3288 |
| 1000+ | $0.3229 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Standaard pakketje | 3,000 |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SiT8008B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | HCMOS, LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 66.6667MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 66.6667MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |




OSC MEMS 66.6600MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 66.666666MHZ H/LV-CM
MEMS OSC XO 66.6670MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 7.5000MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 66.666666MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 66.6667MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 66.6600MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 7.5000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 7.3728MHZ HCMOS
OSC MEMS 66.6670MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.6600MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.6600MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.6670MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 66.6670MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 66.6670MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 66.666666MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 7.6800MHZ H/LV-CMOS
OSC MEMS 66.6667MHZ LVCMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
SIT8008BC-83-33E-66.666700TSiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|