Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008BC-83-33S-48.000000T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 3000+ | $0.5658 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Standaard pakketje | 3,000 |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SiT8008B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | HCMOS, LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Functie | Standby (Power Down) |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 48MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 48MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.3µA |
| Base Resonator | MEMS |




MEMS OSC XO 3.6860MHZ HCMOS SMD
MEMS OSC XO8MHZ SMD
MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO8.1MHZ SMD
MEMS OSC XO9.8304MHZ SMD
MEMS OSC XO8.192MHZ SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCMOS
MEMS OSC XO8.19MHZ SMD
MEMS OSC XO 3.6800MHZ HCMOS SMD
MEMS OSC XO 14.7456MHZ HCMOS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD
MEMS OSC XO9.83MHZ SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
MEMS OSC XO9MHZ SMD
OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD
MEMS OSC XO 65.5360MHZ HCMOS SMD
MEMS OSC XO9.8MHZ SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
SIT8008BC-83-33S-48.000000TSiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|