Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT8008BCT33-33E-24.000000T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Loodvrij / RoHS-conform |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 3000+ | $0.5698 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Standaard pakketje | 3,000 |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serie | SiT8008B |
| ratings | - |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| uitgang | HCMOS, LVCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 24MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 24MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Base Resonator | MEMS |




MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V STBY
OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
MEMS OSC XO 28.891426MHZ HCMOS
OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
MEMS OSC XO 33.333333MHZ H/LV-CM
OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD
OSC MEMS 33.333333MHZ LVCMOS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD
OSC MEMS 33.333333MHZ LVCMOS SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 2.25-3.63V SMD
OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM STBY
OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V EN/DS
OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/01/15
2025/01/17
2024/06/6
2024/09/9
SIT8008BCT33-33E-24.000000TSiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|