Nederland
| Onderdeel nummer: | 570BCB000978DG |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Skyworks Solutions, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC XO 169.0000MHZ LVDS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $54.3014 |
| 200+ | $21.014 |
| 500+ | $20.2768 |
| 1000+ | $19.9117 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | Si570 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 8-SMD, No Lead |
| Pakket | Strip |
| uitgang | LVDS |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Functie | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| frequentie Stabiliteit | ±7ppm |
| Frequentie | 169 MHz |
| Current - Supply (Max) | 108mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Base Productnummer | 570BCB |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVDS
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
XTAL OSC XO 135.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVDS
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVDS
XTAL OSC XO 135.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVDS
XTAL OSC XO 10.7000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVDS
XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVDS
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 10.7000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 169.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVDS SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
570BCB000978DGSkyworks Solutions Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|