Nederland

| Onderdeel nummer: | GBB115DHLR |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sullins Connector Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.050" (1.27mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 115 |
| Aantal posities | 230 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | - |
| Kenmerken | Board Lock |
| contact type | Hairpin Bellows |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Black |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.062" (1.57mm) |
| Base Productnummer | GBB115 |




CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 232POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 232POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 232POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 232POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 232POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 232POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 232POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 232POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 232POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050
CONN EDGE DUAL FML 230POS 0.050
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
GBB115DHLRSullins Connector Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|