Nederland
| Onderdeel nummer: | CDRH60D45BT150NP-3R3NC |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sumida Corporation |
| Onderdeel van de beschrijving: | FIXED IND 3.3UH 3.7A 23.4MOHM SM |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.4246 |
| 200+ | $0.1644 |
| 500+ | $0.1586 |
| 1000+ | $0.1557 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Type | - |
| Tolerantie | ±30% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.260" L x 0.248" W (6.60mm x 6.30mm) |
| afscherming | Shielded |
| Serie | CDRH60D45B/T150 |
| ratings | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - |
| Verpakking / doos | Nonstandard |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 100 kHz |
| Inductie | 3.3 µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.189" (4.80mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - |
| Kenmerken | - |
| DC Resistance (DCR) | 23.4mOhm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3.7 A |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | 5A |




FIXED IND 2.2UH 4.1A 19.5MOHM SM
FIXED IND SMD
FIXED IND SMD
FIXED IND 1UH 4.8A 14.3 MOHM SMD
FIXED IND 100UH 860MA 340MOHM SM
FIXED IND 22UH 1.7A 98.4MOHM SMD
FIXED IND 47UH 1.4A 156MOHM SMD
FIXED IND SMD
FIXED IND 4.7UH 3.4A 29.9MOHM SM
FIXED IND 68UH 1.1A 252MOHM SMD
FIXED IND 220UH 570MA 864MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 3.1A 35.1MOHM SM
FIXED IND SMD
FIXED IND 330UH 490MA 1.16OHM SM
FIXED IND SMD
FIXED IND 150UH 720MA 576MOHM SM
FIXED IND 15UH 2A 76.8 MOHM SMD
FIXED IND 33UH 1.6A 126MOHM SMD
FIXED IND SMD
FIXED IND 1.5UH 4.5A 16.9MOHM SM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/02/13
2025/02/28
2025/02/11
2025/07/22
CDRH60D45BT150NP-3R3NCSumida America Components Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|