Nederland
| Onderdeel nummer: | SXT21416EC07-22.1184M |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Suntsu Electronics, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CRYSTAL 22.1184MHZ 16PF SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.5732 |
| 10+ | $0.4961 |
| 50+ | $0.4582 |
| 100+ | $0.4061 |
| 500+ | $0.3847 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Type | MHz Crystal |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Serie | SXT214 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Operating Mode | Fundamental |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Belastingscapaciteit | 16pF |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frequency Tolerance | ±15ppm |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 22.1184 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 120 Ohms |




CRYSTAL 50.000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 18.432MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 18.432MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 16.384MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 37.400MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 16.384MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 37.400MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 50.000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 37.400MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 16.384MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 16.384MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 18.432MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 37.400MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 18.432MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 50.000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 50.000MHZ 16PF SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/02/6
2025/02/11
2025/01/26
2024/06/14
SXT21416EC07-22.1184MSuntsu Electronics, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|