Nederland

| Onderdeel nummer: | SXT2248DB16-30.000MT |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Suntsu Electronics, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.65 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Type | MHz Crystal |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Temperatuur | -10°C ~ 60°C |
| Operating Mode | Fundamental |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Belastingscapaciteit | 8pF |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| frequentie Stabiliteit | ±30ppm |
| Frequentie | 30 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |




CRYSTAL 40.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 25.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 48.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 12.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 27.120MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 27.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 32.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.400MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 26.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 30.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
SXT2248DB16-30.000MTSuntsu Electronics, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|