Nederland
| Onderdeel nummer: | KPSA10-3R3 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | TDK-Lambda, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | AC/DC CONVERTER 3.3V 10W |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | RoHS-conformiteit |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $25.2927 |
| 10+ | $24.7375 |
| 25+ | $23.3497 |
| 50+ | $21.9203 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Gewicht | 0.133 lb (60.33 g) |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Type | Open Frame |
| Standaardnummer | 60950-1 |
| Size / Dimension | 2.40" L x 1.55" W x 0.90" H (61.0mm x 39.4mm x 22.9mm) |
| Serie | KPSA (10W) |
| Vermogen (Watt) | 10 W |
| Verpakking / doos | 4-DIP Module |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C (With Derating) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Verordening load | ±1% |
| Line Verordening | ±0.5% |
| Kenmerken | Universal Input |
| doeltreffendheid | 75% |
| Current - Output (Max) | - |
| Base Productnummer | KPSA10 |
| Goedkeuringsbureau | CE, CSA, EN, UL |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




PWR SUP BRD MNT 5.0V 5.0W 1.00A
PWR SPLY BRD MNT 15V 0.67A 10W
PWR SUP BRD MNT 15V 5.0W .33A
KEC TO-220F
PWR SPLY BRD MNT 24V 0.42A 10W
PWR SUP BRD MNT 24V 5.5W .23A
AC/DC CONVERTER 15V 10W
PWR SUP BRD MNT 3.3V 4.1W 1.25A
PWR SPLY BRD MNT 5V 2A 10W
KEC TO-220F
AC/DC CONVERTER 24V 10W
PWR SPLY BRD MNT 12V 0.84A 10W
AC/DC CONVERTER 12V 10W
PWR SPLY BRD MNT 3.3V 2.5A 8W
KEC SOT-252
AC/DC CONVERTER 15V 15W
AC/DC CONVERTER 5V 10W
AC/DC CONVERTER 3.3V 15W
AC/DC CONVERTER 12V 15W
AC/DC CONVERTER 24V 15W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
KPSA10-3R3TDK-Lambda Americas Inc |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|