Nederland
| Onderdeel nummer: | FDC2214QRGHRQ1 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Texas Instruments |
| Onderdeel van de beschrijving: | 28-BIT CAPACITANCE-TO-DIGITAL CO |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $4.012 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.7V ~ 3.6V |
| Type | Proximity Detector |
| Leverancier Device Pakket | 16-WQFN (4x4) |
| Serie | Automotive, AEC-Q100 |
| Resolutie | 28 b |
| Nauwkeurigheidsdetectie | Yes |
| Verpakking / doos | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal ingangen | 4 |
| montage Type | Surface Mount |
| LED-stuurkanalen | - |
| Interface | I²C |
| Current - Supply | 2.1mA |
| Base Productnummer | FDC2214 |




FDC2214QRGHRQ1
Texas Instruments. Y-IC is een kwaliteitsdistributeur van producten van het Texas Instruments-merk, die klanten de beste producten en service bieden.
De FDC2214QRGHRQ1 is een nabijheidsdetector met 4 capacitieve aanraakinputs en I2C-interface. Ontworpen voor automotive en industriële toepassingen.
4 capacitieve aanraakinputs
I2C-interface
28-bits resolutie
Voedingsspanning van 2,7V tot 3,6V
2,1mA voedingstroom
Bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot 125°C
Gekwalificeerd volgens AEC-Q100
Robuust automotive-kwaliteit ontwerp
Hoge resolutie en gevoeligheid voor nauwkeurige aanraakdetectie
Laag stroomverbruik
Breed temperatuurbereik voor diverse toepassingen
Tape en reel (TR) verpakking
16-WFQFN met uitgevulde onderkant
Afmeting van 4mm x 4mm
De FDC2214QRGHRQ1 is een actief product. Er zijn vergelijkbare of alternatieve modellen beschikbaar, zoals de FDC2214-serie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons verkoopteam.
Automotive aanraakbediening (bijvoorbeeld infotainment, klimaatregeling)
Industriële human-machine interfaces (HMI)
Huishoudelijke apparaten met aanraakbediening
De meest recente datasheet voor de FDC2214QRGHRQ1 is beschikbaar op onze website. Klanten worden aanbevolen deze te downloaden voor de nieuwste productinformatie.
Klanten wordt aanbevolen offertes voor de FDC2214QRGHRQ1 aan te vragen via onze website. Vraag nu een offerte aan om meer te weten te komen over dit product en onze speciale aanbiedingen.
MOSFET N-CH 150V 1.4A SUPERSOT6
DEV KIT PROXIMITY AND CAP TOUCH
TI WSON12
IC CAPACITIVE SENSING
IC FDC CAPTIVE SENSING 12WSON
IC CAPACITIVE SENSING
CAPACITANCE TO DIGITAL CONVERTER
IC CAPACITIVE SENSING
IC CAPACITIVE SENSING
MOSFET N-CH 150V SUPERSOT6
FDC2512-NL FAIRCHILD
IC CAP-DIGITAL CONVERTER 12WSON
IC CAPACITIVE SENSING 16WQFN
IC CAPACITIVE SENSING
MOSFET N-CH 150V 1.4A SSOT-6
EVAL BOARD FOR FDC2214
DOUBLER.FREQUENCY
MOSFET N-CH 150V 1.4A SUPERSOT6
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
FDC2214QRGHRQ1Texas Instruments |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|