Nederland
| Onderdeel nummer: | BZS55B3V6 RXG |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Taiwan Semiconductor |
| Onderdeel van de beschrijving: | DIODE ZENER 3.6V 500MW 1206 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 3.6 V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.5 V @ 10 mA |
| Tolerantie | ±2% |
| Leverancier Device Pakket | 1206 |
| Serie | - |
| Vermogen - Max | 500 mW |
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 85 Ohms |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 2 µA @ 1 V |
| Base Productnummer | BZS55 |
| BZS55B3V6 RXG Details PDF [English] | BZS55B3V6 RXG PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 500MW 1206
DIODE ZENER 500MW 1206
DIODE ZENER 500MW 1206
DIODE ZENER 500MW 1206
DIODE ZENER 500MW 1206
DIODE ZENER 30V 500MW 1206
DIODE ZENER 5.1V 500MW 1206
DIODE ZENER 4.3V 500MW 1206
DIODE ZENER 500MW 1206
DIODE ZENER 3.9V 500MW 1206
DIODE ZENER 5.6V 500MW 1206
DIODE ZENER 500MW 1206
DIODE ZENER 500MW 1206
DIODE ZENER 36V 500MW 1206
DIODE ZENER 3.3V 500MW 1206
DIODE ZENER 500MW 1206
DIODE ZENER 3V 500MW 1206
DIODE ZENER 33V 500MW 1206
DIODE ZENER 4.7V 500MW 1206
DIODE ZENER 500MW 1206
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
BZS55B3V6 RXGTaiwan Semiconductor Corporation |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|