Nederland
| Onderdeel nummer: | SK82C R6 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Taiwan Semiconductor |
| Onderdeel van de beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 550 mV @ 8 A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 20 V |
| Technologie | Schottky |
| Leverancier Device Pakket | DO-214AB (SMC) |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | DO-214AB, SMC |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 500 µA @ 20 V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | 8A |
| Capaciteit @ Vr, F | - |




DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB
Interface
DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB
DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB
SHIKUES SOT23-6
DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB
DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB
FAI DIP8
DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB
DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB
DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB
DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB
SK82380-25
DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB
FAI DIP8
DIODE SCHOTTKY 20V 8A DO214AB
SK82L MCC
MCC HSMC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
SK82C R6Taiwan Semiconductor Corporation |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|