Nederland
| Onderdeel nummer: | C0402X7R160-153JNP |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Venkel LTD |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.0064 |
| 200+ | $0.0026 |
| 500+ | $0.0025 |
| 1000+ | $0.0024 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 16V |
| Tolerantie | ±5% |
| Dikte (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie | C |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 0402 (1005 Metric) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Capaciteit | 0.015 µF |
| toepassingen | General Purpose |




CAP CER 16V X7R 0402
CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402
CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
CAP CER 2200PF 16V X7R 0402
CAP CER 0.012UF 16V X7R 0402
CAP CER 16V X7R 0402
CAP CER 0.018UF 16V X7R 0402
CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402
CAP CER 0.018UF 16V X7R 0402
CAP CER 0.15UF 16V X7R 0402
CAP CER 16V X7R 0402
CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402
CAP CER 0.012UF 16V X7R 0402
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
CAP CER 16V X7R 0402
CAP CER 2200PF 16V X7R 0402
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/10
2025/04/4
2025/06/30
2024/01/20
C0402X7R160-153JNPVenkel |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|