Nederland
| Onderdeel nummer: | 1210B225M500CT |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Walsin Technology |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 2.2UF 50V X7R 1210 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1000+ | $0.1745 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 50V |
| Tolerantie | ±20% |
| Dikte (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1210 (3225 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 2.2 µF |
| toepassingen | General Purpose |




CAP CER 2.2UF 25V X7R 1210
CAP CER 0.22UF 250V X7R 1210
CAP CER 2.2UF 25V X7R 1210
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
MLCC 2.2UF 100V X7R 1210
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
CAP CER 22UF 25V X7R 1210
MLCC 2700PF 1KV X7R 1210
WALSIN SMD
CAP CER 2700PF 100V X7R 1210
MLCC 2.2UF 100V X7R 1210
CAP CER 2.2UF 16V X7R 1210
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1210
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1210
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
1210B226K160NT FH
CAP CER 2.2UF 25V X7R 1210
CAP CER 22UF 10V X7R 1210
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
1210B225M500CTWalsin Technology Corporation |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|