Nederland
| Onderdeel nummer: | ATM-N1N2F1000 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Wave.N |
| Onderdeel van de beschrijving: | RF ATTENUATION N TYPE PLUG-JACK |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 50+ | $184.694 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Serie | - |
| Vermogen (Watt) | 20W |
| Verpakking / doos | N-Type In-Line Module |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Impedantie | 50 Ohms |
| Frequentiebereik | 0 Hz ~ 6 GHz |
| verzwakking Value | 10dB |




1.54" IPS LCD 240 X 240
CABLE TIE HLDR SGL PUSH WING MNT
FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MINI
CABLE TIE HLDR SGL PUSH WING MNT
CABLE TIE HLDR SGL PUSH WING MNT
1.3" IPS LCD 240 X 240
RF ATTENUATION N TYPE PLUG-JACK
FUSE INLINE INDICATING HOLDER
FUSE AUTO 5A 32VDC BLADE MINI
RF ATTENUATION N TYPE PLUG-JACK
CABLE TIE HLDR SGL PUSH WING MNT
FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MINI
HMI OPERATOR PANEL MONOCHROME
CABLE TIE HLDR SGL PUSH WING MNT
RF ATTENUATION SMA PLUG-JACK 10D
FUSE MINI LOW PROFILE ATM - 5 AM
HMI OPERATOR PANEL MONOCHROME
FUSE MINI LOW PROFILE ATM - 4 AM
RF ATTENUATION N TYPE PLUG-JACK
CABLE TIE HLDR SGL PUSH WING MNT
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/06/18
2025/06/30
2025/01/15
2025/02/28
ATM-N1N2F1000Wave.N |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|