Nederland
| Onderdeel nummer: | IPT111N20NFDATMA1 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Onderdeel van de beschrijving: | MOSFET N-CH 200V 96A 8HSOF |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $5.1603 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| VGS (th) (Max) @ Id | 4V @ 267µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | PG-HSOF-8-1 |
| Serie | OptiMOS™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 11.1mOhm @ 96A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 375W (Tc) |
| Verpakking / doos | 8-PowerSFN |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 7000 pF @ 100 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 87 nC @ 10 V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 200 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 96A (Tc) |
| Base Productnummer | IPT111 |
| IPT111N20NFDATMA1 Details PDF [English] | IPT111N20NFDATMA1 PDF - EN.pdf |




IPT111N20NFDATMA1
Infineon Technologies is een kwaliteitsfabrikant van het IPT111N20NFDATMA1-product, en Y-IC is een betrouwbare distributeur die klanten voorziet van de beste producten en service.
De IPT111N20NFDATMA1 is een N-Channel MOSFET met een drain-naar-bron spanning van 200V en een continue drainstroom van 96A bij 25°C.
N-Channel MOSFET
200V Drain-naar-Bronspanning
96A Continue Drainstroom bij 25°C
OptiMOS™ Serie
Surface Mount Packaging
Hoge vermogensafhandeling
Efficiënte energietransitie
Betrouwbare en robuuste prestaties
Geschikt voor diverse vermogensapplicaties
Tape & Reelformaat (TR)
8-PowerSFN-verpakking
Surface Mount-technologie
Het IPT111N20NFDATMA1 is een actief product.
Er kunnen equivalente of alternatieve modellen beschikbaar zijn. Neem voor meer informatie contact op met onze verkoopafdeling.
Voedingen
Motorbesturing
Inverters
Industriële automatisering
Hernieuwbare energiesystemen
De meest gezaghebbende datasheet voor de IPT111N20NFDATMA1 is beschikbaar op onze website. Klanten wordt aangeraden deze te downloaden.
Klanten worden geadviseerd om offertes aan te vragen via onze website. Vraag vandaag nog een offerte aan of leer meer over dit product!
CONN HEADER R/A 100POS 2.54MM
MOSFET N-CH 600V 23A 8HSOF
CONN HEADER R/A 100POS 2.54MM
INFINEON H-PSOF-8-1
INFINEON H-PSOF-8-1
INFINEON PG-HSOF-8
CONN HEADER SMD 100POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
MV POWER MOS
RFID TAG R/W 125KHZ ENCAP
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
STELCOM USB
MOSFET N-CH 600V 75A 8HSOF
INFINEON H-PSOF-8-1
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
INFINEON H-PSOF-8-1
INFINEON H-PSOF-8-1
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/04/17
2025/02/11
2024/09/10
2024/05/16
IPT111N20NFDATMA1Infineon Technologies |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|