Nederland
| Onderdeel nummer: | AD9229ABCPZ-65 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Analog Devices Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 7+ | $98.6314 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 3.6V |
| Leverancier Device Pakket | 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Serie | - |
| Sampling Rate (Per Second) | 65M |
| Reference Type | Internal |
| Verhouding - S / H: ADC | 1:1 |
| Verpakking / doos | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal ingangen | 4 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal bits | 12 |
| Aantal A / D omzetters | 4 |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Kenmerken | Simultaneous Sampling |
| data Interface | LVDS - Serial |
| Configuratie | S/H-ADC |
| Base Productnummer | AD9229 |
| architectuur | Pipelined |
| AD9229ABCPZ-65 Details PDF [English] | AD9229ABCPZ-65 PDF - EN.pdf |




IC ADC 11BIT PIPELINED 56LFCSP
BOARD EVAL FOR AD9230-170
IC ADC 12BIT QUAD 50MSPS 48LFCSP
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LQFP
BOARD EVAL FOR AD9230-210
BOARD EVALUATION FOR AD9230-250
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP
AD9230BCPZ-11-200 AD
BOARD EVAL FOR AD9228
IC ADC LVDS 12BIT QUAD 48-LFCSP
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP
IC ADC 12BIT PIPELINED 48LFCSP
BOARD EVAL FOR AD9230 200MSPS
IC ADC LVDS 12BIT QUAD 48LFCSP
IC ADC 12BIT QUAD 65MSPS 48LFCSP
ADI LFCSP
AD9230BCPZ ADI
IC ADC 12BIT QUAD 50MSPS 48LFCSP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
AD9229ABCPZ-65Analog Devices Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|