Nederland
| Onderdeel nummer: | SQCB7M240FATME |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | KYOCERA AVX |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 24PF 500V 1111 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 500V |
| Tolerantie | ±1% |
| Dikte (Max) | 0.102" (2.59mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | M |
| Size / Dimension | 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) |
| Serie | SQ |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1111 (2828 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | High Q, Low Loss |
| Capaciteit | 24 pF |
| toepassingen | RF, Microwave, High Frequency |
| SQCB7M240FATME Details PDF [English] | SQCB7M240FATME PDF - EN.pdf |




CAP CER 24PF 500V 1111
CAP CER 22PF 500V 1111
CAP CER 24PF 500V 1111
CAP CER 24PF 500V 1111
CAP CER ULTRA Q
CAP CER 22PF 500V 1111
CAP CER 24PF 500V 1111
CAP CER 24PF 500V 1111
CAP CER 24PF 500V 1111
CAP CER 22PF 500V 1111
CAP CER ULTRA Q
CAP CER 22PF 500V 1111
CAP CER 24PF 500V 1111
CAP CER 24PF 500V 1111
CAP CER 22PF 500V 1111
CAP CER 22PF 500V 1111
CAP CER ULTRA Q
CAP CER 24PF 500V 1111
CAP CER 24PF 500V 1111
CAP CER 22PF 500V 1111
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
SQCB7M240FATMEKYOCERA AVX |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|