Nederland
| Onderdeel nummer: | AMPMGDA-4.9152 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Abracon |
| Onderdeel van de beschrijving: | MEMS OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 1.71V ~ 3.63V |
| Type | XO (Standard) |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Serie | AMPM |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Bulk |
| uitgang | CMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 4.9152 MHz |
| Current - Supply (Max) | 1.3mA (Typ) |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




MEMS OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.0960MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 44.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 37.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 42.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.0960MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 38.4000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 44.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.0960MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 38.4000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 38.4000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 4.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 42.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 42.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
AMPMGDA-4.9152Abracon LLC |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|