Nederland

| Onderdeel nummer: | AV60C-048L-150F06N |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Artesyn Embedded Power |
| Onderdeel van de beschrijving: | DC DC CONVERTER 15V 100W |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $167.6333 |
| 200+ | $66.8879 |
| 500+ | $64.6517 |
| 1000+ | $63.5487 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Size / Dimension | 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) |
| Serie | AV60C (150W) |
| Vermogen (Watt) | 100 W |
| Verpakking / doos | 9-DIP Module, 1/2 Brick |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Kenmerken | Remote On/Off |
| doeltreffendheid | 87% |
| Current - Output (Max) | 6.7A |
| Beheersfuncties | Enable, Active Low |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER 15V 50W
SWITCH SNAP ACTION
DC DC CONVERTER 12V 100W
DC DC CONVERTER 15V 150W
DC DC CONVERTER 12V 100W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 150W
SWITCH SNAP SPST-NC 100MA 30V
SWITCH SNAP SPST-NC 100MA 30V
DC DC CONVERTER 12V 150W
AVAGO SOP8
AVAGO DIP8/SO
SWITCH SNAP ACTION
AVNERA QFN
DC DC CONVERTER 12V 150W
DC DC CONVERTER 15V 75W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2024/04/26
2024/06/5
2025/06/18
2025/02/27
AV60C-048L-150F06NArtesyn Embedded Power |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|