Nederland
| Onderdeel nummer: | AT27BV020-90TI |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Micrel / Microchip Technology |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Schrijf cyclus tijd - woord, pagina | - |
| Voltage - Levering | 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V |
| Technologie | EPROM - OTP |
| Leverancier Device Pakket | 32-TSOP |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 32-TFSOP (0.724', 18.40mm Width) |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TC) |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| geheugen | Non-Volatile |
| Geheugen grootte | 2Mbit |
| Geheugenorganisatie | 256K x 8 |
| Geheugeninterface | Parallel |
| Geheugenformaat | EPROM |
| Base Productnummer | AT27BV020 |
| Access Time | 90 ns |
| AT27BV020-90TI Details PDF [English] | AT27BV020-90TI PDF - EN.pdf |




AT27BV020-90TI
Y-IC is een kwalitatieve distributeur van Micrel / Microchip Technology-producten, die klanten de beste producten en diensten biedt.
De AT27BV020-90TI is een 2Mb (256K x 8) parallelle EEPROM-geheugenmodule van Micrel / Microchip Technology.
2Mb (256K x 8) niet-vluchtig EEPROM-geheugen
Parallelle interface
Toegangstijd van 90ns
Werkt op spanning van 2,7V tot 3,6V of 4,5V tot 5,5V
Breed operationeel temperatuurbereik van -40°C tot 85°C
Hoog-dichtheid en snelle EEPROM-opslag
Laag energieverbruik
Brede spanningen temperatuurbereiken voor veelzijdige toepassingen
32-TSOP (0.724", 18,40mm breedte) behuizing
Tray-verpakking
Dit product bevindt zich niet dicht bij einde levensduur
Gelijkwaardige of alternatieve modellen beschikbaar, neem contact op met onze verkoopafdeling voor meer informatie
Industriële apparatuur
Telecommunicatie
Consumenten elektronica
De meest gezaghebbende datasheet voor de AT27BV020-90TI is beschikbaar op onze website. Klanten worden aanbevolen deze te downloaden.
Klanten worden aangeraden offertes voor de AT27BV020-90TI aan te vragen via onze website. Vraag nu een offerte aan en profiteer van onze tijdelijke aanbieding.
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32TSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
ATMEL TSSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
AT27BV020-20CI ATMEL
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2024/01/20
2025/02/23
2024/10/16
2025/01/27
AT27BV020-90TIMicrochip Technology |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|