Nederland
| Onderdeel nummer: | TR2/C518S-3-R |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Coiltronics (Eaton) |
| Onderdeel van de beschrijving: | FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | RoHS-conformiteit |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.4533 |
| 200+ | $0.1763 |
| 500+ | $0.1704 |
| 1500+ | $0.1659 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - AC | 250 V |
| Size / Dimension | 0.217' Dia x 0.598' L (5.50mm x 15.20mm) |
| Serie | C518 |
| Reactietijd | Fast Blow |
| Verpakking / doos | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | - |
| montage Type | Through Hole |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Smelting I²t | 6.1 |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| DC Cold Resistance | 0.038 Ohms |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3 A |
| Kleur | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning | 100A |
| Goedkeuringsbureau | CSA, UL |
| TR2/C518S-3-R Details PDF [English] | TR2/C518S-3-R PDF - EN.pdf |




FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG
FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC AXIAL
S501 10A BUSS FA TR2 1500 REEL -
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
C518 4A BUSS 1500T/R F
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 5A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2024/01/20
2025/02/23
2024/10/16
2025/01/27
TR2/C518S-3-REaton - Electronics Division |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|