Nederland
| Onderdeel nummer: | 317100N02 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | C&K |
| Onderdeel van de beschrijving: | SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 50+ | $106.5777 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Klemtype | PC Pin |
| Serie | 3 |
| Sectie breedte | 0.315' (8.00mm) |
| Uitlezen | 0 ~ 9, A ~ F |
| Paneeluitsparing Dimensions | Rectangular - 31.00mm x 16.28mm |
| Pakket | Bulk |
| Output Code | Hexadecimal |
| Temperatuur | -40°C ~ 65°C |
| Aantal secties | 1 |
| montage Type | Panel Mount, Snap-In |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Kenmerken | Dust Lens |
| End Caps | Included |
| elektrische Life | 100,000 Cycles |
| Toon karakters - Hoogte | - |
| Diepte Achter Flens | 37.85mm |
| Contact Rating @ Voltage | 0.1A @ 120VAC/28VDC |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Finish | - |
| Kleur | Black |
| Base Productnummer | 317100 |
| actuator Type | Thumbwheel |




SOCKET 12 POINT 3/4"
ST SOP16
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
WASHER FLAT #10 FIBRE
THUMB SWITCH
WIRELINE COUPLER ASSY, N(F) CONN
SOCKET 12 POINT 13/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 11/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 5/8"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 15/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 7/8"
THUMB SWITCH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2024/04/26
2024/06/5
2025/06/18
2025/02/27
317100N02C&K |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|