Nederland
| Onderdeel nummer: | CDM1208-03A-FP-R9-67 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | CUI Devices |
| Onderdeel van de beschrijving: | 3 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | RoHS-conformiteit |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $21.2212 |
| 210+ | $8.4683 |
| 510+ | $8.1852 |
| 990+ | $8.0452 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Beëindiging | Solder |
| afscherming | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | M12-3 |
| Shell Materiaal | Brass |
| Shell Afwerking | Nickel |
| Serie | CDM1208 |
| Pakket | Tray |
| oriëntering | A |
| Temperatuur | -25°C ~ 80°C |
| Aantal posities | 3 |
| montage Type | Panel Mount, Through Hole |
| montage Feature | Bulkhead - Rear Side Nut |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Plaats het materiaal in | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Threaded |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 4A |
| Contact Material | Brass |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Plug, Female Sockets |
| Kleur | Silver |
| Cable Opening | - |
| Backshell-materiaal, beplating | - |
| toepassingen | - |




4 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
3 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, FRO
8 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
4 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
4 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
8 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
3 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
3 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
12 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, RE
5 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, FRO
4 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, FRO
3 PIN, PANEL MOUNT, SOLDER TERMI
12 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, RE
12 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, RE
5 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
12 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, FR
8 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
5 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
5 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, REA
8 PIN, PANEL MOUNT, PC PINS, FRO
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
CDM1208-03A-FP-R9-67CUI Devices |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|