Nederland

| Onderdeel nummer: | 11299.1 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Conta-Clip |
| Onderdeel van de beschrijving: | PLUG-IN CONNECTOR |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | RoHS-conformiteit |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $8.3193 |
| 200+ | $3.22 |
| 500+ | $3.1073 |
| 1000+ | $3.0502 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Wire Strip Lengte | 7mm |
| Wire Meter of Bereik - mm² | 0.2-4mm² |
| Wire Gauge of Range - AWG | 10-22 AWG |
| Voltage - UL | 300 V |
| Voltage - IEC | 250 V |
| Type | Plug, Female Sockets |
| Moment - Schroef | 0.5 Nm (4.4 Lb-In) |
| Klemtype | Screw - Rising Cage Clamp |
| Serie | PKB |
| Screw Grootte | M3 |
| Posities Per Level | 15 |
| Plug Wire Entry | 90° |
| toonhoogte | 0.197" (5.00mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -30°C ~ 105°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal posities | 15 |
| Aantal Levels | 1 |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Isolatiehoogte | 1.043" (26.50mm) |
| Ingress Protection | - |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| header Orientation | - |
| Kenmerken | Retention Latches (Wire Side) |
| Current - UL | 15 A |
| Current - IEC | 10A |
| Contact Staart Lengte | - |
| Neem contact op met parfumafwerking | - |
| Contact Material | Bronze |
| Kleur | Green |




POSITIONER SPRING LOADED
BNC STRAIGHT CRIMP PLUG, LMR-400
CONN BNC JACK STR 75 OHM SOLDER
POSITIONER SPRING LOADED
BNC STRAIGHT CRIMP JACK, LMR-400
CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 128GB M.2 MODULE NVME
CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
POSITIONER SPRING LOADED
POSITIONER SPRING LOADED
CONN BNC PLUG R/A 75 OHM SOLDER
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 256GB M.2 MODULE NVME
TESSEL MICROSD MODULE
MEM CARD MICROSD 32GB CLASS 10
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 512GB M.2 MODULE NVME
CONN ADAPTER MICRO SD TO SD
PLUG-IN CONNECTOR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2024/04/26
2024/06/5
2025/06/18
2025/02/27
11299.1Conta-Clip, Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|