Nederland
| Onderdeel nummer: | FW2600038Z |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Diodes Incorporated |
| Onderdeel van de beschrijving: | CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | RoHS-conformiteit |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.9149 |
| 200+ | $0.366 |
| 500+ | $0.3531 |
| 1000+ | $0.3474 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Type | MHz Crystal |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Serie | SaRonix-eCera™ FW |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -30°C ~ 65°C |
| Operating Mode | Fundamental |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Belastingscapaciteit | 9pF |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| frequentie Stabiliteit | ±10ppm |
| Frequentie | 26 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Base Productnummer | FW2600038 |




CRYSTAL CERAMIC SEAM2016
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
SKS New
N-CHANNEL MOSFET
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL CERAMIC SEAM2016
N-CHANNEL MOSFET
FW26025A1 ST
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
N-CHANNEL SILICON MOSFET
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
SPTECH TO-3
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
FW2600038ZDiodes Incorporated |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|