Nederland
| Onderdeel nummer: | B41505A8478M |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | EPCOS (TDK) |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $3.4178 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 63V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie | B41505 |
| Ripple Current | 2.7A @ 100Hz |
| Polarisatie | Polar |
| Deelstatus | Active |
| Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Radial, Can - Snap-In |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| montage Type | Through Hole |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie | 45 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.457" (37.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 42 mOhm @ 100Hz |
| Capaciteit | 4700µF |
| toepassingen | General Purpose |
| B41505A8478M Details PDF [English] | B41505A8478M PDF - EN.pdf |




CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/01/21
2025/01/17
2024/10/30
2025/05/30
B41505A8478MEPCOS (TDK) |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|