Nederland

| Onderdeel nummer: | 0332008.VXP |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Hamlin / Littelfuse |
| Onderdeel van de beschrijving: | FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $46.3978 |
| 200+ | $17.9565 |
| 500+ | $17.3246 |
| 1000+ | $17.013 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - DC | 125 V |
| Nominale spanning - AC | 250 V |
| Size / Dimension | 0.250' Dia x 1.250' L (6.35mm x 31.75mm) |
| Serie | 332 |
| Reactietijd | Fast Blow |
| Verpakking / doos | 3AB, 3AG, 1/4' x 1-1/4' |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Requires Holder |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Smelting I²t | 16.45 |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| DC Cold Resistance | 0.0088 Ohms |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 8 A |
| Kleur | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning | 100A |
| Goedkeuringsbureau | CE, cULus, PSE |
| 0332008.VXP Details PDF [English] | 0332008.VXP PDF - EN.pdf |




FUSE CERM 9A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE
FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB
TERM BLOCK 2POS 45DEG 5.08MM PCB
FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 9A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 9A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC
FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
0332008.VXPLittelfuse Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|