Nederland
| Onderdeel nummer: | XLH535160.000000X |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Renesas Electronics Corporation |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC XO 160.0000MHZ HCMOS |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1000+ | $1.4762 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Size / Dimension | 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) |
| Serie | XPRESSO™ FXO-HC53 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead |
| Pakket | Strip |
| uitgang | HCMOS |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frequentie | 160 MHz |
| Current - Supply (Max) | 55mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Base Productnummer | XLH535 |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 200.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 133.3300MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 146.2500MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 250.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 179.5905MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 225.0600MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 800.0000KHZ HCMOS
XTAL OSC XO 147.4560MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 192.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 160.2560MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 200.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 250.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 180.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 135.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 155.5200MHZ HCMOS
XTAL OS XO 133.333333MHZ LVCMOS
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
XLH535160.000000XRenesas Electronics America Inc |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|