Nederland
| Onderdeel nummer: | XLP73V010.000000X |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Renesas Electronics Corporation |
| Onderdeel van de beschrijving: | XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | VCXO |
| Size / Dimension | 0.295' L x 0.205' W (7.50mm x 5.20mm) |
| Serie | XPRESSO™ FVXO-PC73 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 6-SMD, No Lead |
| Pakket | Strip |
| uitgang | LVPECL |
| Temperatuur | -20°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.055' (1.40mm) |
| Functie | Enable/Disable |
| frequentie Stabiliteit | - |
| Frequentie | 10 MHz |
| Current - Supply (Max) | 120mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Base Resonator | Crystal |
| Base Productnummer | XLP73V |
| Absolute Pull Range (APR) | ±50ppm |




XTAL OSC VCXO 18.4320MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 999.9000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 24.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 986.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 1.0000GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC XO 1.3500GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC XO 1.0930GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 1.1630MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 921.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 21.5300MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 19.4400MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 12.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 26.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 19.4400MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 915.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 1.1630MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 914.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 16.0000MHZ LVPECL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2024/01/20
2025/02/23
2024/10/16
2025/01/27
XLP73V010.000000XRenesas Electronics America Inc |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|