Nederland
| Onderdeel nummer: | C326C110G3G5TA7301 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | KEMET |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 11PF 25V C0G/NP0 RADIAL |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.3201 |
| 200+ | $0.1239 |
| 500+ | $0.1195 |
| 1000+ | $0.1174 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 25V |
| Tolerantie | ±2% |
| Dikte (Max) | - |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.200' L x 0.125' W (5.08mm x 3.18mm) |
| Serie | GoldMax 300 Comm C0G |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | Radial |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Through Hole |
| lead Style | Formed Leads - Kinked |
| Afstand tussen de draden | 0.100' (2.54mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.300' (7.62mm) |
| Kenmerken | Low ESL |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 11 pF |
| Base Productnummer | C326C |
| toepassingen | General Purpose |
| C326C110G3G5TA7301 Details PDF [English] | C326C110G3G5TA7301 PDF - EN.pdf |




CAP CER 1PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 1PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 11PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 11PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 1PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 11PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER RAD 11PF 250V C0G 10%
CAP CER 11PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 11PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 11PF 25V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 1PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER RAD 11PF 25V C0G 10%
CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 RADIAL
CAP CER 1PF 250V C0G/NP0 RADIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
C326C110G3G5TA7301KEMET |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|