Nederland
| Onderdeel nummer: | 1206Y2000821MET |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Knowles Syfer |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 820PF 200V X7R 1206 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.2309 |
| 200+ | $0.0894 |
| 500+ | $0.0863 |
| 1000+ | $0.0847 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 200V |
| Tolerantie | ±20% |
| Dikte (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie | FlexiCap™ |
| ratings | AEC-Q200 |
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Soft Termination |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 820 pF |
| Base Productnummer | 1206Y |
| toepassingen | Automotive, Boardflex Sensitive |
| 1206Y2000821MET Details PDF [English] | 1206Y2000821MET PDF - EN.pdf |




CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
CAP CER 820PF 200V X7R 1206
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2024/04/26
2024/06/5
2025/06/18
2025/02/27
1206Y2000821METKnowles Syfer |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|