Nederland
| Onderdeel nummer: | 1808J1K00123JDR |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Knowles Syfer |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.6865 |
| 200+ | $0.2665 |
| 500+ | $0.2564 |
| 1000+ | $0.252 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 1000V (1kV) |
| Tolerantie | ±5% |
| Dikte (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1808 (4520 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | High Temperature |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 0.012 µF |
| Base Productnummer | 1808J |
| toepassingen | High Reliability |
| 1808J1K00123JDR Details PDF [English] | 1808J1K00123JDR PDF - EN.pdf |




CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV C0G/NP0 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV C0G/NP0 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 1200PF 1KV X7R 1808
CAP CER 0.012UF 1KV X7R 1808
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2024/01/20
2025/02/23
2024/10/16
2025/01/27
1808J1K00123JDRKnowles Syfer |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|