Nederland
| Onderdeel nummer: | 1808Y0630473MXR |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Knowles Syfer |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.2565 |
| 200+ | $0.0994 |
| 500+ | $0.0959 |
| 1000+ | $0.0941 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 63V |
| Tolerantie | ±20% |
| Dikte (Max) | 0.079' (2.00mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Size / Dimension | 0.177' L x 0.079' W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serie | FlexiCap™ |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1808 (4520 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Soft Termination |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 0.047 µF |
| Base Productnummer | 1808Y |
| toepassingen | Boardflex Sensitive |
| 1808Y0630473MXR Details PDF [English] | 1808Y0630473MXR PDF - EN.pdf |




CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.047UF 63V X7R 1808
CAP CER 0.47UF 63V X7R 1808
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2024/01/20
2025/02/23
2024/10/16
2025/01/27
1808Y0630473MXRKnowles Syfer |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|