Nederland
| Onderdeel nummer: | 1812J1K20271JXR |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Knowles Syfer |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 270PF 1.2KV X7R 1812 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.5797 |
| 200+ | $0.2244 |
| 500+ | $0.2172 |
| 1000+ | $0.2129 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 1200V (1.2kV) |
| Tolerantie | ±5% |
| Dikte (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Size / Dimension | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1812 (4532 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 270 pF |
| Base Productnummer | 1812J |
| toepassingen | General Purpose |
| 1812J1K20271JXR Details PDF [English] | 1812J1K20271JXR PDF - EN.pdf |




CAP CER 27PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 270PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 2700PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 270PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 2700PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 270PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 270PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 2700PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 27PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 270PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 27PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 270PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 270PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 270PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 270PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 270PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 270PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 270PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 270PF 1.2KV C0G/NP0 1812
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2024/01/20
2025/02/23
2024/10/16
2025/01/27
1812J1K20271JXRKnowles Syfer |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|