Nederland
| Onderdeel nummer: | 1812J6K00102MXR |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Knowles Syfer |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 6000V (6kV) |
| Tolerantie | ±20% |
| Dikte (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1812 (4532 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 1000 pF |
| Base Productnummer | 1812J |
| toepassingen | General Purpose |
| 1812J6K00102MXR Details PDF [English] | 1812J6K00102MXR PDF - EN.pdf |




CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812
CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812
CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812
CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 120PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
CAP CER 100PF 6KV C0G/NP0 1812
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
1812J6K00102MXRKnowles Syfer |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|