Nederland
| Onderdeel nummer: | 1812Y1K20120FCT |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Knowles Syfer |
| Onderdeel van de beschrijving: | CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.7161 |
| 200+ | $0.2768 |
| 500+ | $0.2681 |
| 1000+ | $0.2636 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Nominale | 1200V (1.2kV) |
| Tolerantie | ±1% |
| Dikte (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serie | FlexiCap™ |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 1812 (4532 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Soft Termination |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 12 pF |
| Base Productnummer | 1812Y |
| toepassingen | Boardflex Sensitive |
| 1812Y1K20120FCT Details PDF [English] | 1812Y1K20120FCT PDF - EN.pdf |




CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1812
CAP CER 10000PF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 1812
CAP CER 120PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 12PF 1.2KV C0G/NP0 1812
CAP CER 10000PF 1.2KV X7R 1812
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2024/01/20
2025/02/23
2024/10/16
2025/01/27
1812Y1K20120FCTKnowles Syfer |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|