Nederland
| Onderdeel nummer: | CD4522BNSR |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Texas Instruments |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC DIVIDER BY N 4-BIT 16SO |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3 V ~ 18 V |
| Trigger Type | Positive, Negative |
| timing | - |
| Leverancier Device Pakket | 16-SO |
| Serie | 4000B |
| Reset | Asynchronous |
| Verpakking / doos | 16-SOIC (0.209', 5.30mm Width) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 4 |
| montage Type | Surface Mount |
| Type logica | Divide-by-N |
| Richting | Down |
| Count Rate | 8 MHz |
| Base Productnummer | CD4522 |
| CD4522BNSR Details PDF [English] | CD4522BNSR PDF - EN.pdf |




IC DIVIDER BY 2 24-BIT 16TSSOP
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16SOIC
IC PRG BCD DIV-BY-N CNTR 16-DIP
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16TSSOP
NS CDIP
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16TSSOP
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16DIP
IC DIVIDER BY 2 24-BIT 16TSSOP
CD4525BMJ/883 NS
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16SOIC
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16TSSOP
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16SOIC
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16SOIC
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16TSSOP
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16SO
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16TSSOP
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16SOIC
IC DIVIDER BY N 4-BIT 16SO
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
CD4522BNSRTexas Instruments |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|