Nederland
| Onderdeel nummer: | SMDB15CE3/TR13 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Micrel / Microchip Technology |
| Onderdeel van de beschrijving: | TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1.7052 |
| 200+ | $0.6605 |
| 500+ | $0.6375 |
| 1000+ | $0.626 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 15V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 24V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 16.7V |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | 8-SO |
| Serie | TVSarray™ |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 300W |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 5A (8/20µs) |
| Capacitieve @ Frequentie | 70pF @ 1MHz |
| Bidirectionele kanalen | 4 |
| Base Productnummer | SMDB15 |
| toepassingen | General Purpose |
| SMDB15CE3/TR13 Details PDF [English] | SMDB15CE3/TR13 PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 12V 19V 8SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
PROTEK SOP8
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
SMDB15C/PDF ProtekDev
TVS DIODE 15V 24V 8SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15V 24V 8SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
SMDB15C-LF PROTEK
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
TVS DIODE 24VWM 43VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2024/04/26
2024/06/5
2025/06/18
2025/02/27
SMDB15CE3/TR13Microchip Technology |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|