Nederland
| Onderdeel nummer: | BB16AB-HC |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | NKK Switches |
| Onderdeel van de beschrijving: | SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $5.4821 |
| 10+ | $4.9434 |
| 25+ | $4.696 |
| 50+ | $4.4982 |
| 100+ | $4.3498 |
| 250+ | $4.1274 |
| 500+ | $3.8061 |
| 1000+ | $3.6331 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - DC | 28 V |
| Nominale spanning - AC | 28 V |
| Type | Standard |
| Klemtype | PC Pin |
| schakelfunctie | On-On |
| Serie | BB |
| Paneeluitsparing Dimensions | - |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -30°C ~ 85°C |
| montage Type | Through Hole |
| mechanische Life | 25,000 Cycles |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Ingress Protection | - |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Verlichting, Kleur | - |
| Kenmerken | Antistatic |
| elektrische Life | 25,000 Cycles |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 0.4VA (AC/DC) |
| Color - Actuator / Cap | Red |
| Circuit | SPDT |
| Base Productnummer | BB16AB |
| actuator Type | Round, Button |
| actuator Marking | No Marking |




SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
PNEUMATIC ROOM THERMOSTAT
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
1615 Addressable RGB LED
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
NXP SOT323
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
BB16AB-HCNKK Switches |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|