Nederland
| Onderdeel nummer: | LP3982ILD-3.0 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Texas Instruments |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC REG LINEAR 3V 300MA 8WSON |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Spanningsuitval (Max) | 0.22V @ 200mA |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Leverancier Device Pakket | 8-WSON (3x2.5) |
| Serie | - |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Verpakking / doos | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Output Type | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Actueel - Quiescent (Iq) | 270 µA |
| Current - Output | 300mA |
| Beheersfuncties | Enable |
| Base Productnummer | LP3982 |
| LP3982ILD-3.0 Details PDF [English] | LP3982ILD-3.0 PDF - EN.pdf |




LP3982ILD-3.0
Y-IC is een betrouwbare distributeur van Texas Instruments-producten, die klanten de beste producten en diensten biedt.
De LP3982ILD-3.0 is een 300mA lage dropout lineaire regelaar met een uitgangsspanning van 3V. Hij beschikt over overstroom-, overtemperatuur- en reverse polarity-beveiliging, waardoor het een betrouwbare en robuuste oplossing voor voedingsbeheer is.
– 300mA uitgangsstroom
– vaste uitgangsspanning van 3V
– 0,22V spanningsdropout bij 200mA
– laag ruststroom van 270μA
– inschakelcontrolefunctie
– beveiliging tegen overstroom, overtemperatuur en dwarspolarisatie
– Betrouwbare en robuuste voedingbeheeroplossing
– Efficiënte werking met lage spanningsdropout
– Compacte surface-mount behuizing
– Uitgebreide beveiligingsfuncties
De LP3982ILD-3.0 is verpakt in een 8-WFDFN Exposed Pad surface-mount behuizing met een afmeting van 3x2,5 mm.
De LP3982ILD-3.0 is een verouderd product. Klanten wordt geadviseerd contact op te nemen met ons verkoopteam via onze website voor informatie over equivalente of alternatieve modellen.
– Draagbare elektronische apparaten
– Batterijvoedingstoepassingen
– Industriële en consumenten elektronica
De meest betrouwbare datasheet voor de LP3982ILD-3.0 is beschikbaar op onze website. Klanten wordt aanbevolen deze te downloaden voor volledige technische details.
Klanten worden aanbevolen om offertes voor de LP3982ILD-3.0 op onze website op te vragen. Vraag nu een aanbieding aan om te profiteren van onze tijdelijke actie.
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 2.77V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 2.82V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR FIXED LDO REG
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8WSON
V SC-70-5PACKAGE
IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 2.77V 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 3V 300MA 8WSON
LP3982ILD NS
IC REG LIN POS ADJ 300MA 8WSON
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON
IC REG LIN POS ADJ 300MA 8WSON
V SC-70-5PA
NS QFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
LP3982ILD-3.0Texas Instruments |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|