Nederland

| Onderdeel nummer: | 90J24KE |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Ohmite |
| Onderdeel van de beschrijving: | RES 24K OHM 5% 11W AXIAL |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $7.0511 |
| 200+ | $2.7296 |
| 500+ | $2.6336 |
| 1000+ | $2.5863 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Tolerantie | ±5% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±30ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | Axial |
| Size / Dimension | 0.343' Dia x 1.811' L (8.70mm x 46.00mm) |
| Serie | 90 |
| panel Mode | 24 kOhms |
| Vermogen (Watt) | 11W |
| Verpakking / doos | Axial |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | - |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Wirewound |




RES 20 OHM 5% 11W AXIAL
RES 22 OHM 5% 11W AXIAL
RES 22K OHM 5% 11W AXIAL
RES 240 OHM 5% 11W AXIAL
RES 24 OHM 5% 11W AXIAL
RES 25K OHM 5% 11W AXIAL
RES 220 OHM 5% 10W AXIAL
RES 250 OHM 5% 11W AXIAL
RES 25 OHM 5% 11W AXIAL
RES 22 OHM 5% 11W AXIAL
RES 270 OHM 5% 11W AXIAL
RES 24K OHM 5% 11W AXIAL
RES 250 OHM 5% 11W AXIAL
RES 20 OHM 5% 11W AXIAL
RES 22K OHM 5% 11W AXIAL
RES 25K OHM 5% 11W AXIAL
RES 240 OHM 5% 11W AXIAL
RES 25 OHM 5% 11W AXIAL
RES 24 OHM 5% 11W AXIAL
RES 270 OHM 5% 11W AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
90J24KEOhmite |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|