Nederland
| Onderdeel nummer: | G7L-2A-P-CB DC100 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Omron Electronic Components |
| Onderdeel van de beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 100V |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Klemtype | PC Pin |
| switching Voltage | 250VAC - Max |
| Serie | G7L |
| Seal Rating | - |
| release Time | 30 ms |
| Relaistype | General Purpose |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -25°C ~ 60°C |
| opereren Time | 30 ms |
| Moet spanning vrijgeven | 15 VDC |
| Moet spanning bedienen | 75 VDC |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Through Hole |
| Kenmerken | - |
| Contact Rating (Current) | 20 A |
| Contact Material | Silver Tin Indium (AgSnIn) |
| Contactformulier | DPST-NO (2 Form A) |
| coil Voltage | 100VDC |
| coil Type | Non Latching |
| coil Resistance | 5.26 kOhms |
| Spoelisolatie | Class B |
| coil Current | 19 mA |




RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 6V
TYCO New
Custom Relay
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 50V
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V
POWER RELAYS - GENERAL PURPOSE R
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 240V
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 48V
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 6V
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 120V
POWER RELAYS - DPST-NO,PCB,VDE 1
G7L-2A-P-IN-24V OMRON
RELAY
POWERSEM New
POWER RELAYS - DPST-NO,PCB,VDE 2
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 12V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2025/01/24
2024/08/29
2025/01/17
2025/06/16
G7L-2A-P-CB DC100Omron Electronics Inc-EMC Div |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|