Nederland

| Onderdeel nummer: | PP10-5-12 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | TDK-Lambda, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | DC DC CONVERTER 12V 8W |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Input (Max) | 7.2V |
| Type | Isolated Module |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 1.85" L x 1.65" W x 0.31" H (47.0mm x 42.0mm x 8.0mm) |
| Serie | PP (10W) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Vermogen (Watt) | 8 W |
| Verpakking / doos | 4-DIP Module |
| Temperatuur | -20°C ~ 71°C (With Derating) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Kenmerken | Remote On/Off, OVP, SCP |
| doeltreffendheid | - |
| Current - Output (Max) | 700mA |
| toepassingen | ITE (Commercial) |
| PP10-5-12 Details PDF [English] | PP10-5-12 PDF - EN.pdf |




PP10-5-12
tdk-lambda
De PP10-5-12 is een geïsoleerde DC-DC-convertermodule uit de PP-serie van tdk-lambda met één uitgang en een vermogen van 8W. Dit apparaat beschikt over functies zoals remote on/off, overloadbescherming en kortsluitbeveiliging, ideaal voor diverse industriële en commerciële toepassingen.
1 uitgang
8W vermogen
Remote aan/uit
Overbelastingsbeveiliging
Kortsluitbeveiliging
Compact formaat
Hoog rendement
Betrouwbare prestaties
Brede bedrijfstemperatuurrange
4-DIP module
Afmetingen: 47,0mm x 42,0mm x 8,0mm (L x B x H)
Dit product is uit de productie genomen. Alternatieve of vervangende modellen zijn beschikbaar. Neem contact op met onze verkoopafdeling voor meer informatie.
Informatietechnologie apparatuur (ITE)
Commerciële toepassingen
De meest betrouwbare datasheet voor de PP10-5-12 is beschikbaar op onze website. Wij raden klanten aan deze te downloaden voor gedetailleerde specificaties.
Vraag nu een offerte aan voor de PP10-5-12 via onze website. Beperkte aanbieding!
DC DC CONVERTER 15V 11W
DC DC CONVERTER 5V 10W
DC DC CONVERTER 15V 8.4W
IGBT ASSEMBLY HBRIDGE 600V 100A
IGBT Modules
IGBT ASSEMBLY 3-PHASE 600V 100A
DC DC CONVERTER 12V 11W
DC DC CONVERTER 5V 10W
LAMBDA New
DC DC CONVERTER 15V 11W
DC DC CONVERTER 5V 9W
DC DC CONVERTER 12V 11W
IGBT ASSEMBLY 3PHASE 1200V 100A
LAMBDA New
NEMICLAMBDA New
CIR BRKR MAG-HYDR PUSH-PULL
IGBT ASSY H-BRIDGE 1200V 100A
ABB New
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2024/01/20
2025/02/23
2024/10/16
2025/01/27
PP10-5-12TDK-Lambda Americas Inc |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|